Living Prague

Firma CENTRUM SLUŽEB PRO BYDLENÍ s.r.o. vznikla za účelem poskytování komplexních služeb spojených s bydlením na jednom místě - Living Prague. I když se jedná o novou mladou firmu, v žádném případě ale ne bez zkušeností jejich partnerů a pracovníků – viz reference.

Na čem pracujeme?

Český trh s byty čekají velké změny. Developeři a stavební firmy se začínají předbíhat s různými marketingovými strategiemi, aby si klient koupil právě jejich byt, rodinný dům nebo pozemek. Nastává čas, kdy obvyklé postupy při prodeji bytů a realizaci interiérů nestačí.

Klient chce svůj byt, svůj budoucí domov vidět dopředu, chce se podílet na jeho dovytváření, chce si ho utvořit k obrazu svému. Proto je třeba potencionálním klientům nabídnout něco zajímavého, něco nového.

Poslání a cíle

Projekty budou nabízet klientům KOMPLEXNOST, SYNERGII, PROFESIONALITU a VOLITELNOST a klienti tak najdou vše v oblasti řešení bydlení na jednom místě. Projekt nemá v ČR silnou konkurenci, která by nabízela takto komplexní služby.

V současné době je u většiny společností nastaven systém, kdy si klient řešící nové bydlení musí skoro vzít dovolenou, aby mohl řešit nabídky různých variant bydlení a najít kvalitní dodavatelské firmy.

Klient by ale chtěl:

  • přijít na jedno místo a tam si vybrat RD, byt nebo pozemek
  • upravit si RD, byt dle svých potřeb a možností v rámci klientských změn
  • podepsat smlouvu, vyřídit si hypotéku a za čas si vyzvednout klíč od nového domova.

Navíc chce svůj byt, RD, svůj budoucí domov vidět dopředu, chce se podílet na jeho vytváření, chce si ho utvořit k obrazu svému.

Proto je třeba mu nabídnout něco zajímavého, něco nového a proto přicházíme s konceptem LIVING PRAGUE což je prezentace nového bydlení a prodej produktů a služeb neporovnatelně efektivnějším než je běžné. Klienti budou vnímat LIVING PRAGUE jako celoroční PREZENTACI bytových příležitostí, firem a služeb spojených s bydlením.

Jedná se o projekt inspirativní prezentace vybraných firem ve formě kompletně zařízených místností / obývací a dětský pokoj, pracovna, ložnice, kuchyně, chodba/ s okny, žaluziemi, dveřmi, podlahami, úpravami stěn, osvětlením, topením, stropy a doplňky, pro náročnou klientelu v design centru SHOPPARK ČESTLICE.

Navíc bude klientům k dispozici tým profesionálních architektů a dalších specialistů.

Na naše služby se můžete spolehnout:
1. Mnohaleté zkušenosti v oboru
2. Spolupráce s předními českými dodavateli
3. Konfigurátor domů a bytů zdarma